Gaziosmanpaşa etüt merkezi 5D etüt merkezi Gaziosmanpaşa
5D Kişisel Gelişim Kursu,  Milli Eğitim Bakanlığına Bağlı Resmi Bir Kurumdur
İstanbul Valiliği Özel Beş Değerler Kişisel Gelişim Kursu © 2017
Bağlarbaşı Caddesi No : 20  Gaziosmanpaşa / İstanbul
+90 (212) 581 76 76

5D Kişisel Gelişim Kursu © 2017
HAKKIMIZDA
5 D KİŞİSEL GELİŞİM KURSU, İlkokul ve ortaokula giden öğrencilerin eksikliklerini gidermek ve okulda başarılarını arttırmak için hazırlanmış programlarımızla 15 yıldır hizmet vermeye devam etmektedir.
Okul müfredatına uyumlu hazırlanan programımızla öğrencilerimizin eksikliklerini tespit edip en hızlı ve en iyi şekilde sonuca ulaştırmayı sağlamak, öğrencilerimizin okul başarılarını arttırmak.

En yüksek verimi alabilmek için derslerimiz 16 kişilik sınıflarda, öğrencilerin öğrenmesini kolaylaştırıcı bilgiye ve donanıma sahip, konusunda uzman branş öğretmenlerimiz tarafından yapılmaktadır.
Konu sonlarında yapılan sınavlar sonrası eksiği olan öğrencilerin eksiklikleri tespit edilip telafi dersleriyle eksikleri en hızlı şekilde giderilerek % 100 başarıya en hızlı şekilde ulaşmaları sağlanır.

Tüm personelimiz amacımıza uygun bir takım ruhu içinde ve karşılıklı sevgi, saygı, anlayış temeline dayanan eğitim sistemimiz doğrultusunda öğrencilerimizin seviyelerini en yüksek düzeye ulaştırmak için çalışır.

ERDAL ACAR